Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55264
Stary 10.05.2012, 11:10
Coin napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że to jest nowy pomysł Cupiała. Pozbyć się gwiazd, a znaleźć 11 rzemieślników, którzy dobrze przygotowani kondycyjnie i taktycznie dadzą wynik. Stąd może Pazdan, Broź - takie nazwiska padają. Szału nie ma, ale to jest poziom grajków z którymi Probierz często pracował i sukcesy odnosił, więc może właśnie szukają zwyczajnych polskich walczaków, co będą zapieprzać, a nie kosztować.
Jakie sukcesy? Do LM awansował? A to jest nasz cel chyba w perspektywie 2/3/5 lat. Bo nie wierzę, żeby mający w gablocie 8 trofeów mistrzowskich zadowolił się walką o bycie w czołówce ligi.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując