czesiu napisał(a):

|
Skrzydłowy? Przy tej szybkości? Przecież właśnie dlatego grał na środku, bo go każdy objeżdżał. Kolo jest totalnym niewypałem, a teraz dostaje kontrakt i będzie blokował miejsce np. Brudowi.
|
W przeciwieństwie do naszych obecnych skrzydłowych potrafi dośrodkować, podać na centymetry. A co ma Kirm ze skrzydłowego? Dla mnie Kirm to typowy gracz środka pola. Oczywiście, że wolałbym prawdziwego skrzydłowego (jakiego od lat nie mieliśmy), który ma drybling, jest szybki, dynamiczny i potrafi dośrodkować na centymetry. Jednak przy obecnych skrzydłowych ten Jirsak nie byłby takim złym pomysłem.