Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55249
Stary 09.05.2012, 22:20
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Skrzydłowy? Przy tej szybkości? Przecież właśnie dlatego grał na środku, bo go każdy objeżdżał. Kolo jest totalnym niewypałem, a teraz dostaje kontrakt i będzie blokował miejsce np. Brudowi.
W przeciwieństwie do naszych obecnych skrzydłowych potrafi dośrodkować, podać na centymetry. A co ma Kirm ze skrzydłowego? Dla mnie Kirm to typowy gracz środka pola. Oczywiście, że wolałbym prawdziwego skrzydłowego (jakiego od lat nie mieliśmy), który ma drybling, jest szybki, dynamiczny i potrafi dośrodkować na centymetry. Jednak przy obecnych skrzydłowych ten Jirsak nie byłby takim złym pomysłem.
Odpowiedz cytując