thechris napisał(a):

|
Naprawdę Wam się Celeban marzy? W jaki sposób? Gość ma do wyboru w samej Polsce 4 kluby, które wystąpią w pucharach... W tej czwórce nie ma Wisły. Nie wiem po co miałby z drużyny MP cofać się do średniaka Ekstraklasy...
|
No tak.
Jeden nieudany sezon, za co odpowiedzialny jest głownie Cupiał i jego ADHD zmienia Wisłę w sredniaka... A Śląsk to już chyba w Twojej opinii bedzie regularnie teraz zdobywał mistrzostwo Polski, tak jest potężną drużyną, która już na kilka kolejek przed końcem sezony zapewniła sobie tytuł.
Proszę o odrobine refleksji.