thechris napisał(a):

|
Naprawdę Wam się Celeban marzy? W jaki sposób? Gość ma do wyboru w samej Polsce 4 kluby, które wystąpią w pucharach... W tej czwórce nie ma Wisły. Nie wiem po co miałby z drużyny MP cofać się do średniaka Ekstraklasy...
|
Naprawdę wierzysz, że te kluby coś zagrają w europejskich? Ruch? Lech bez Rudniewa? Śląsk jeśli na starcie pochwali się taką samą formą jak na zakończenie to na pewno... Może Legia coś pokaże i tyle. Jeden nieudany sezon nie oznacza, że od razu z wielkiego klubu (jak na Polskę) stajemy się przeciętniakiem/średniakiem. Moim zdaniem szansa na wyciągnięcie Celebana jest.