Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55225
Stary 09.05.2012, 15:39
thechris napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę Wam się Celeban marzy? W jaki sposób? Gość ma do wyboru w samej Polsce 4 kluby, które wystąpią w pucharach... W tej czwórce nie ma Wisły. Nie wiem po co miałby z drużyny MP cofać się do średniaka Ekstraklasy...
Naprawdę wierzysz, że te kluby coś zagrają w europejskich? Ruch? Lech bez Rudniewa? Śląsk jeśli na starcie pochwali się taką samą formą jak na zakończenie to na pewno... Może Legia coś pokaże i tyle. Jeden nieudany sezon nie oznacza, że od razu z wielkiego klubu (jak na Polskę) stajemy się przeciętniakiem/średniakiem. Moim zdaniem szansa na wyciągnięcie Celebana jest.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 09.05.2012 o godz. 15:43.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując