Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55224
Stary 09.05.2012, 15:31
Naprawdę Wam się Celeban marzy? W jaki sposób? Gość ma do wyboru w samej Polsce 4 kluby, które wystąpią w pucharach... W tej czwórce nie ma Wisły. Nie wiem po co miałby z drużyny MP cofać się do średniaka Ekstraklasy...
Odpowiedz cytując