xanti1906 napisał(a):

|
Będzie problem z usunięciem Jovanicia, ale kierunek dobry. Parę baboli puścił, ale raczej wiele nie ryzykujemy z takim transferem i zobaczymy, czy będzie to dobry bramkarz po 'erze' Pareiki.
|
Nie będzie, on chce iść na wypożyczenie.