Misiak napisał(a):

|
Zamiast obwiniać Semira to powinni zająć się naszymi kopaczami bo to od nich się zaczyna,prosty przykład włączcie sobie ligowy mecz i posluchajcie ile razy pada słowo na k...wymawiane przez piłkarzy na boisku i nie dziwcie się jak pózniej przyjezdza obcokrajowiec i przesiąka takim slownictwem.Nawet niedawno Agali wypowiadał się o Hajcie i wspólnej gry to kojarzył go właśnie z k... bo tyle razy Hajto uzywał tego słowa podczas meczu.
|
Przepraszam, ale nic nie usprawiedliwia zachowania Stilicia. On jest dorosłym facetem, który wypowiadając słowa zdaje sobie sprawę co one znaczą. Wulgaryzm podczas nieudanej akcji to często odruch i to dotyczy nawet największych amatorów grających sobie po pracy.
Tu nie chodzi o to, że użył takiego słowa, ale że takim słowem obraził inny klub.
Porównujesz użycie wulgaryzmu niekierowanego do innej osoby do zwyzywania kogoś tym wulgaryzmem? No bez przesady!