Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20959
Stary 08.05.2012, 17:51
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Zamiast obwiniać Semira to powinni zająć się naszymi kopaczami bo to od nich się zaczyna,prosty przykład włączcie sobie ligowy mecz i posluchajcie ile razy pada słowo na k...wymawiane przez piłkarzy na boisku i nie dziwcie się jak pózniej przyjezdza obcokrajowiec i przesiąka takim slownictwem.Nawet niedawno Agali wypowiadał się o Hajcie i wspólnej gry to kojarzył go właśnie z k... bo tyle razy Hajto uzywał tego słowa podczas meczu.
Przepraszam, ale nic nie usprawiedliwia zachowania Stilicia. On jest dorosłym facetem, który wypowiadając słowa zdaje sobie sprawę co one znaczą. Wulgaryzm podczas nieudanej akcji to często odruch i to dotyczy nawet największych amatorów grających sobie po pracy. Tu nie chodzi o to, że użył takiego słowa, ale że takim słowem obraził inny klub.

Porównujesz użycie wulgaryzmu niekierowanego do innej osoby do zwyzywania kogoś tym wulgaryzmem? No bez przesady!
Odpowiedz cytując