|
Zamiast obwiniać Semira to powinni zająć się naszymi kopaczami bo to od nich się zaczyna,prosty przykład włączcie sobie ligowy mecz i posluchajcie ile razy pada słowo na k...wymawiane przez piłkarzy na boisku i nie dziwcie się jak pózniej przyjezdza obcokrajowiec i przesiąka takim slownictwem.Nawet niedawno Agali wypowiadał się o Hajcie i wspólnej gry to kojarzył go właśnie z k... bo tyle razy Hajto uzywał tego słowa podczas meczu.
|