Wyświetl pojedynczy post
Coin
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55176
Stary 08.05.2012, 07:01
Ja to czasem nie wiem czy obecni na tym forum ludzie w ogóle kontaktują co się dzieje dookoła.
Piszecie o Celebanach, Jodłowcach, Kupiszach i innych gwiazdach polskiej ligi zapominając, że WISŁA NIE MA PIENIĘDZY !

Zapomnijcie o takich nazwiskach, przyjdą najwyżej darmowi gracze, nie dający gwarancji na sukces podobnie jak ci, którzy już tu są i właśnie odchodzą. Cała nadzieja, że Probierz to poukłada w walczące coś i może jakimś cudem będą puchary w przyszłym roku.
Odpowiedz cytując