westersyl napisał(a):

Zapewniam Cie że Głowacki jest gościem, który jest lepszy od każdego naszego stopera, taki Czekaj, Bunoza, czy Uryga mogliby przy nim zrobić kolosalny postęp.
Jeśli mówimy o Pawle to jest w podobnym wieku do Genkova a moim zdaniem różnica na korzyść tego pierwszego jest bardzo znaczna. Wiem, że Paweł nie gra w Turcji czy Celticu, natomiast Genkov nie grał też nic za bardzo u ruskich.
|
zanim Genkov grał u nas , był na wypożyczeniu w macierzystym klubie w Bułgarii , strzelił 11 bramek w 13 meczach na jesień sezonu 10/11 . To mała różnica w porównani do Brożka .
co do Głowy się zgadzam
co do Brożka zasadniczo też , chciałbym zobaczyć go znowu w Wiśle