bonawentura napisał(a):

|
Jak ktoś zwolni Probierza po tym sezonie to znaczy, że nie wiedział, co robi zatrudniając go. To takie jakby przyznanie się do winy. Probierz musi zostać, nie mówmy, że jest tragicznym trenerem, na polskie warunki jest całkiem przyzwoity.
|
Bednarz zapowiadal, ze nie wyobraza sobie zwalniania Probierza i liczy, ze to On odbuduje Wisle - o ile nie sa to tylko puste słowa.