Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1517
Stary 06.05.2012, 21:24
Jak ktoś zwolni Probierza po tym sezonie to znaczy, że nie wiedział, co robi zatrudniając go. To takie jakby przyznanie się do winy. Probierz musi zostać, nie mówmy, że jest tragicznym trenerem, na polskie warunki jest całkiem przyzwoity.
Odpowiedz cytując