Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk
Offline
#
20890
06.05.2012, 18:51
zgrybus
napisał(a):
Hmm... kibic sukcesu? Poszedl na mecz , gdy Wisla grala o nic ... Wiec to nie kibic sukcesu mylisz cos
Co do meczu . Hmm... Z jednej strony dziwne raz karzemy walczyc potem olac , ale to nie mi osadzac . Sezon ma swoje plusy i minusy . Plusy Europa , minus Polska . Czekamy na nastepny sezon .
Szkoda slow na ciebie raczej ... Zastanow sie i przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał. Zwlaszcza fragment o Reymanie .
Ty też juz wróciłeś z meczu?
Ciekawe, że najwięcej płaczą ci co na Wiśle mają g... do powiedzenia.
Nic dziwnego, że większość poważnych osob opuściło to forum
Kociewiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kociewiak
Znajdź inne posty napisane przez Kociewiak