Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20890
Stary 06.05.2012, 18:51
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Hmm... kibic sukcesu? Poszedl na mecz , gdy Wisla grala o nic ... Wiec to nie kibic sukcesu mylisz cos

Co do meczu . Hmm... Z jednej strony dziwne raz karzemy walczyc potem olac , ale to nie mi osadzac . Sezon ma swoje plusy i minusy . Plusy Europa , minus Polska . Czekamy na nastepny sezon .



Szkoda slow na ciebie raczej ... Zastanow sie i przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał. Zwlaszcza fragment o Reymanie .
Ty też juz wróciłeś z meczu?

Ciekawe, że najwięcej płaczą ci co na Wiśle mają g... do powiedzenia.
Nic dziwnego, że większość poważnych osob opuściło to forum
Odpowiedz cytując