Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55101
Stary 05.05.2012, 21:54
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jirsak jest u nas już 5 sezon ! Przez ten czas nie potrafił ugruntować swojej pozycji w klubie, nie miał serii dobrych meczów w których regularnie asystował/zdobywał golę. Uważam że jest to dobry zawodnik od strony piłkarskiej natomiast ciężko powiedzieć dlaczego jego statystyki nie powalają. Nie jestem w grupie tych którzy twierdzą że Tomek grał dwa dobre mecze na rundę bo on miał tych dobrych meczów trochę więcej.

Może się już powtarzam ale jeśli miałbym wybierać czy podpisać goscia których przez 5 lat nie sprostał w pełni oczekiwaniom a podpiosac piłkarza który regularnie w Górniku gra dobre mecze, jest kapitanem do tego prawdopodobnie założenie koszulki Wisły byłoby spełnianiem jego marzeń to wybieram Pazdana. Chyba że w klubie widzą miejsce dla dwóch bo to zasadniczo inne pozycji chociaż do tej pory w klubie nie mogą dojść gdzie wystawiać Jirsaka.
Ale to nie jest wybór "Jirsak albo Pazdan". Jeszcze jeden środkowy pomocnik jest potrzebny, bo odchodzi Nunez, do tego wiemy, że Brud nie prezentuje odpowiedniego poziomu, nawet, żeby być rezerwowym. Więc na przyszły sezon pewnie będziemy mieć Wilka, Sobola, Jirsaka i Chrapka, który jest niewiadomą, mimo tych swoich 10 asyst w I lidze; więc i tak potrzebujemy przynajmniej jednego zawodnika.

westersyl napisał(a):Wyświetl post
PS. Liczę że w nikt nie wyda 500 k euro na piłkarza pokroju Kupisza. Jak mają wydawać taką kasę na tak przeciętnego piłkarza to już wolę aby postawić na kogoś młodego kto być może będzie grał nawet gorzej ale będzie rokował postęp na przyszłosc. Wisła Kraków to nie klub pokroju Jagi gdzie często grało się z kontry i taki Kupisz wypuszczał sobie piłkę i leciał z nią do przodu na dzika notorycznie wywracają się przy lekkich dotknięciach wielokrotnie symulują faule w sposób iście frajerski bo taki Iliev to jaskółkę potrafi zrobi przynajmniej z jakaś gracją Chyba że coś się zmieni od następnego sezonu...
Rocznik '90, więc taki stary to on znowu nie jest...

Wilk przyszedł w wieku 24 lat jako słaby/przeciętny pomocnik, a w wieku 26 lat jest 5, 6 w kolejce do reprezentacji, przegrywając z mocnymi konkurentami: Dudka, Polański, Murawski, Borysiuk.

Kupisz mając 22 lata jest solidny. Jest chyba najlepszym polskim skrzydłowym w lidze. Wystarczy przypomnieć opinie o Grosickim: jeździec bez głowy, zero techniki, tylko motoryka. Albo o Rybusie, jeszcze przed sezonem.

Ludzie osiągają fizyczny szczyt w okolicach 27 roku życia, a potem mogą walczyć o utrzymanie poziomu. Do 27 roku - ciągle można być szybszym, silniejszym, wytrzymalszym, zwinniejszym, skoczniejszym (przy odpowiednim prowadzeniu) bez większych konsekwencji. Chociaż można przegiąć - patrz Małecki.
.
Odpowiedz cytując