cinekw napisał(a):

|
Ani Jaliens ani Saidi nie grali w 2 lidze. Voskamp i Suart prezentują wg. ciebie przeciętny poziom? Bo wg. mnie do tego im daleko.
|
Ale graliby, gdyby nie przyszli do Polski, bo w Eredivisie już ich nie chciano.
---
Wzmocnieniem mogliby być Bandrowski i Pazdan, na środek pomocy. Obu się kończą kontrakty, Bandrowski w defensywie prezentuje podobny poziom co Wilk, a ofensywie oferuje trochę więcej; z drugiej strony jest starszy (ale tylko o dwa lata), i ostatnimi czasy nieco szklany. Pazdan natomiast dobrze gra przede wszystkim w obronie, mało dając w ofensywie; jeśli by przeszedł to byłby zaledwie kilka miesięcy starszy niż Wilk, kiedy ten przychodził do nas. A akurat środkowy pomocnik ma się u nas od kogo uczyć. Warto dodać, że Pazdan to Hucior od małego, na pewno nie miałby nic przeciwko wróceniu do domu.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ba...4512_9284.html