Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13321
Stary 05.05.2012, 14:24
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Ani Jaliens ani Saidi nie grali w 2 lidze. Voskamp i Suart prezentują wg. ciebie przeciętny poziom? Bo wg. mnie do tego im daleko.
Ale graliby, gdyby nie przyszli do Polski, bo w Eredivisie już ich nie chciano.

---

Wzmocnieniem mogliby być Bandrowski i Pazdan, na środek pomocy. Obu się kończą kontrakty, Bandrowski w defensywie prezentuje podobny poziom co Wilk, a ofensywie oferuje trochę więcej; z drugiej strony jest starszy (ale tylko o dwa lata), i ostatnimi czasy nieco szklany. Pazdan natomiast dobrze gra przede wszystkim w obronie, mało dając w ofensywie; jeśli by przeszedł to byłby zaledwie kilka miesięcy starszy niż Wilk, kiedy ten przychodził do nas. A akurat środkowy pomocnik ma się u nas od kogo uczyć. Warto dodać, że Pazdan to Hucior od małego, na pewno nie miałby nic przeciwko wróceniu do domu.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/ba...4512_9284.html
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 05.05.2012 o godz. 14:52.
.
Odpowiedz cytując