vote-for-mikey napisał(a):

|
Moim zdaniem wystarczy popatrzeć na Jaliensa, Saidiego, Suarta, v.d. Biezena, Voskampa. Wszyscy poza v. d. Biezenem prezentują przeciętny ligowy poziom, a jak są w formie, to się wyróżniają na plus.
|
Ani Jaliens ani Saidi nie grali w 2 lidze. Voskamp i Suart prezentują wg. ciebie przeciętny poziom? Bo wg. mnie do tego im daleko.