Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20853
Stary 04.05.2012, 23:05
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Nie martwcie się Legioniści, Lechici oraz kibice Ruchu, takie słowa to motywacja dla naszych gwiazd, akt desperacji!
Tak bardziej ogólnie napiszę, nie konkretnie do tego. Nie za bardzo rozumiem szyderkę, że to Legia płacze, że Śląsk się ułoży z Wisłą. U nas nikt już mistrza nie chce, bo każdy uważa, że nasze piłkarzyki na niego zwyczajnie nie zasłużyły. Na meczu z Koroną dostaną swoje joby i sezon zamknięty. Nie ma więc u nas płaczu, że się ordynarnie ułożycie ze Śląskiem i ustawicie mistrza, bo cała ta akcja w żaden sposób nie jest montowana przeciwko nam tylko przeciwko Ruchowi i Lechowi, które to kluby faktycznie mają o co grać. My mamy jakiś promil szans, ale jasne jest że nic takiego się nie wydarzy. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest, że z Koroną zremisujemy albo po prostu przegramy. I w klimacie corocznej awantury zakończymy sezon.

Jeżeli więc ktoś z Legii pisze na temat ewentualnego niedzielnego przewału to tylko w ramach zdziwienia, że tak świętobliwe ekipy mogą w ogóle coś takiego wymyślić.

Natomiast wszelkie płacze, że nas pozbawiacie ewentualnym przewałem mistrza to jakieś totalne wymysły, bo u nas jasne jest, że sami nasi piłkarze jak najwięksi frajerzy przegrali mistrza i jakikolwiek wynik i okoliczności niedzielnego meczu Wisła - Śląsk tego nie zmienia.


!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Uciekli kibice Legii, to przyszli kibice Amiki. I tak wkoło Macieju.
Nie wydaje mi się bym gdzieś uciekał.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując