kacpaw91 napisał(a):

|
Nie martwcie się Legioniści, Lechici oraz kibice Ruchu, takie słowa to motywacja dla naszych gwiazd, akt desperacji!
|
Tak bardziej ogólnie napiszę, nie konkretnie do tego. Nie za bardzo rozumiem szyderkę, że to Legia płacze, że Śląsk się ułoży z Wisłą. U nas nikt już mistrza nie chce, bo każdy uważa, że nasze piłkarzyki na niego zwyczajnie nie zasłużyły. Na meczu z Koroną dostaną swoje joby i sezon zamknięty. Nie ma więc u nas płaczu, że się ordynarnie ułożycie ze Śląskiem i ustawicie mistrza, bo cała ta akcja w żaden sposób nie jest montowana przeciwko nam tylko przeciwko Ruchowi i Lechowi, które to kluby faktycznie mają o co grać. My mamy jakiś promil szans, ale jasne jest że nic takiego się nie wydarzy. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest, że z Koroną zremisujemy albo po prostu przegramy. I w klimacie corocznej awantury zakończymy sezon.
Jeżeli więc ktoś z Legii pisze na temat ewentualnego niedzielnego przewału to tylko w ramach zdziwienia, że tak świętobliwe ekipy mogą w ogóle coś takiego wymyślić.
Natomiast wszelkie płacze, że nas pozbawiacie ewentualnym przewałem mistrza to jakieś totalne wymysły, bo u nas jasne jest, że sami nasi piłkarze jak najwięksi frajerzy przegrali mistrza i jakikolwiek wynik i okoliczności niedzielnego meczu Wisła - Śląsk tego nie zmienia.
!!IRIVER!! napisał(a):

|
Uciekli kibice Legii, to przyszli kibice Amiki. I tak wkoło Macieju.
|
Nie wydaje mi się bym gdzieś uciekał.