AS82 napisał(a):

|
Rozumiem ,że PIS zawłaszcza cały dorobek historyczny pod siebie ,np." Solidarność" ,to teraz chce zawłaszczyć pod siebie także Piłsudzkiego . Nie jestem politologiem ale państwowo-konserwatywna lewica - wymyśliłeś niezły twór . Sądze ,że Piłsudzki gdyby zobaczył co obecnie wyprawiaja Kaczyński z Macierewiczem musiał by to ponownie spuentować: "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
|
Piłsudzki ... Parafrazując - "Wam AS82 do podstawówki wrócić , a nie o polityce dyskutować "
