piter116 napisał(a):

Teorii spiskowych ciąg dalszy:
Znamy już obsadę sędziowską 30 kolejki :
6 maja (niedziela):
GKS Bełchatów - Cracovia, godz. 17:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Jagiellonia Białystok - Łódzki KS, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Legia Warszawa - Korona Kielce, godz. 17:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Garbowski (Kluczbork).
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, godz. 17:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, godz. 17:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, godz. 17:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Widzew Łódź - Lech Poznań, godz. 17:00, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).
Grubą czcionką zaznaczyłem mecze, które zadecydują o MP.
Od pamiętnych derbów na Suchych Stawach w 2010 (nieuznany gol Głowackiego) Piasecki jest u mnie na cenzurowanym.
Dla przypomnienia :
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...gli_Lechowi.3F
W tym sezonie Piasecki sędziował Lechowi 3 mecze :
ŁKS-Lech 0-5 (2 gole Rudneva zdobyte nieprawidłowo)
Lech-Ruch 3-0 (gol Możdżenia zdobyty ze spalonego)
Lech-Śląsk 2-0 ( karny dla Lecha w 90 min, którego nie powinno być dzięki czemu Lech ma lepszy bezpośredni bilans spotkań ze Śląskiem) - pisałem o tym wczoraj
W Bełchatowie nie wiedzieć czemu nie uznał nam 2 prawidłowych bramek.
Może jestem przewrażliwiony, może przesadzam i pewnie mnie zaraz wyśmiejecie. Ale żaden sędzia nie działa mi na nerwy tak jak ta ....a ze Słupska. Miejmy nadzieję, że Śląsk zagra w niedzielę na 200 % i wywiezie z R22 3 pkt. Nie będzie wtedy potrzeby powrotu do tych postów i analizy sędziowania czarodzieja ze Słupska.
|
Przy takiej liczbie "pomyłek" korzystnych dla jednego tylko klubu trzeba być niedorozwiniętym żeby wierzyć, że to tylko przypadek.
Fryzjer wychował sobie następców.