0 22 napisał(a):

Ty jesteś poważny? To w końcu pompuje czy pożycza? Bo raz piszesz tak, a raz tak. Nie widzisz różnicy?
|
Jak dla mnie pożyczanie w nieskończoność pieniędzy przez właściciela do klubu (jak Cupiał czy ITI) to pompowanie kasy. Nie sądzę, by ktoś wierzył, że te pieniądze zostaną kiedyś oddane.