Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18904
Stary 04.05.2012, 11:59
willow napisał(a):Wyświetl post
Ale za co odsunął Bitona?
Zbyt mało się angażował w rozgrzewki czy za cicho siedział na ławce?

Co do pozostałych - zgoda, tylko dlaczego nie ma w tej grupie Garguły i Kirma?
Kirm po boisku biega. Pokazuje się do gry - pieprzy, podejmuje złe decyzje ale rzadko kiedy spaceruje. A Garguła... sam nie wiem, może on nie może inaczej.

Zresztą Garguła zacznie grać w następnym sezonie, bo niedługo kończy mu się kontrakt, a pewnie chciałby jeszcze gdzieś pograć..
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując