willow napisał(a):

Ale za co odsunął Bitona?
Zbyt mało się angażował w rozgrzewki czy za cicho siedział na ławce?
Co do pozostałych - zgoda, tylko dlaczego nie ma w tej grupie Garguły i Kirma?
|
Kirm po boisku biega. Pokazuje się do gry - pieprzy, podejmuje złe decyzje ale rzadko kiedy spaceruje. A Garguła... sam nie wiem, może on nie może inaczej.
Zresztą Garguła zacznie grać w następnym sezonie, bo niedługo kończy mu się kontrakt, a pewnie chciałby jeszcze gdzieś pograć..