mr_kwolf napisał(a):

|
O jakich ty pretensjach mówisz? Naprawdę sądzisz że w Warszawie jeszcze wierzą w mistrzostwo? Jak tak to spójrz w tabele, a później w terminarz. Ponadto przeceniasz grających taką samą padake na wiosne jak my Śląska (nie oszukujmy się, wczorajszy mecz to wyjątek).
|
Ciekaw jestem czy to samo mówiłeś przed porażkami z : PBB, Lechią, Górnikiem, Dysko, Koroną, po remisie z Legią grając 45 min z przewagą jednego, później 2 zawodników. Wtedy też rozumiem przeceniłem ? Teraz też nie przeceniłem, po prostu przyzwyczaiłem się, że prezentujemy się aktualnie tak, że nie da sięna to patrzeć. I w tym kontekście porażka ze Śląskiem to żadna niespodzianka.
Swoją drogą - ciekaw jestem analogicznej sytuacji - na Pogoń przyjeżdża Legia, która jest w tej samej sytuacji co Śląsk teraz, i co się dzieje ? Rozumiem, że Pogoń grać, ku.rwa mać,

? Coś takiego hipokryzją nazywamy.