Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18900
Stary 04.05.2012, 10:30
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jak za co zawiesil Bitona

Za to ze na chwile obecna reprezentuje poziom Szewczyka i Kaminskiego z tym minusem ze im sie chce biegac a jemu nie...
Zreszta po co ma grac jak za tydzien juz go nie ma..
To czemu nie grają Ci dwaj skoro po sezonie zostaną w Wiśle? Co by się nie działo to oni nie wejdą na boisko. Woli się wprowadzać z ławki Jaliensa, Kirma i innych asów, wiedząc że nic nie pokazują, zamiast kogoś nowego.

willow napisał(a):Wyświetl post
Ale za co odsunął Bitona?
Zbyt mało się angażował w rozgrzewki czy za cicho siedział na ławce?

Co do pozostałych - zgoda, tylko dlaczego nie ma w tej grupie Garguły i Kirma?
Przede wszystkim Kirma, w drugiej kolejności nasz ex-kapitan Garguła.
Odpowiedz cytując