willow napisał(a):

Ale za co odsunął Bitona?
Zbyt mało się angażował w rozgrzewki czy za cicho siedział na ławce?
Co do pozostałych - zgoda, tylko dlaczego nie ma w tej grupie Garguły i Kirma?
|
Jak za co zawiesil Bitona
Za to ze na chwile obecna reprezentuje poziom Szewczyka i Kaminskiego z tym minusem ze im sie chce biegac a jemu nie...
Zreszta po co ma grac jak za tydzien juz go nie ma..