Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18899
Stary 04.05.2012, 10:27
willow napisał(a):Wyświetl post
Ale za co odsunął Bitona?
Zbyt mało się angażował w rozgrzewki czy za cicho siedział na ławce?

Co do pozostałych - zgoda, tylko dlaczego nie ma w tej grupie Garguły i Kirma?
Jak za co zawiesil Bitona

Za to ze na chwile obecna reprezentuje poziom Szewczyka i Kaminskiego z tym minusem ze im sie chce biegac a jemu nie...
Zreszta po co ma grac jak za tydzien juz go nie ma..
Odpowiedz cytując