Merkury napisał(a):

|
Meliksona na 100% odejdzie bo Wisła potrzebuje kasy - oczywiście nikt za niego nie zapłaci mitycznych 3 mln euro poza wszystkim trudno o taką kwotę grając w słabym zespole i lidze.
|
Wisła to nie firma że musi na już mieć masę pieniędzy. Gdy będzie Boguś wiedział, że jak zainwestuje 0,5 mln za kontrakt Maora na przyszły sezon, dwa i ten mu da Champions League to go zostawi, podobnie jak w przypadku Pawła Brożka, którego nie Chciał Boguś puścić do Fulham!
Merkury napisał(a):

|
Ja bym do tego dodał Sobola - niestety ale metryki nie da się oszukać a ten zawodników przede wszystkim bazował na atrybutach fizycznych - nigdy nie był wirtuozem.
|
Jak pisałem tydzień temu, dwa że Sobol jest do wywalenia to mi Chciano bana dać ! Efekt jaki jest każdy widzi!
Sobol i Wilk time to say goodbay, podobnie Boguski i pseudo-zagraniczne gwiazdki z Jaliensem na czele!
Dać szanse młodym Czekajowi, Kurcie, Chrapkowi i kupić młodych zdolnych. W Polsce są piłkarze, którzy nas wzmocnią, wzmocnić nas nie wzmocni Michał Pazdan, jest dobrym uzupełnieniem, wyrównaniem kadry ale pamiętać należy że wzmocnić mogą nas tylko gracze pokroju Abdou Razacka Traore i tutaj pole do manewru dla Jacusia Bednarza.
Za darmo, czy też za małe sumy można naprawdę skleić super drużynę ale drużynę nie Polską, nie Zagraniczną a zrównoważoną.