felipe napisał(a):

|
Bo umówmy się - miejsce 5, czy tam 7 to dla klubu pokroju Wisły (a więc walczącego o dużo wyższe cele) jeden pies.
|
Może i jeden pies, może graliśmy eksperymentalnym składem, ale faktem jest, że im wyższe miejsce zajmujesz tym więcej Canal+ wypłaca, a chyba to nie jest bez znaczenia w obecnej sytuacji Wisły?