Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20703
Stary 03.05.2012, 19:50
felipe napisał(a):Wyświetl post
Bo umówmy się - miejsce 5, czy tam 7 to dla klubu pokroju Wisły (a więc walczącego o dużo wyższe cele) jeden pies.
Może i jeden pies, może graliśmy eksperymentalnym składem, ale faktem jest, że im wyższe miejsce zajmujesz tym więcej Canal+ wypłaca, a chyba to nie jest bez znaczenia w obecnej sytuacji Wisły?
Odpowiedz cytując