TOMEK 11 napisał(a):

|
Gilwa żyd, a Costly grał nie dawno z Beckhamem
|
Zawsze zapominam, że chłop jest żydem. Ale to tak bardziej na zasadzie wskazania kierunku, takich jak Gliwa w lidze jest sporo, jak nie on, to na przykład Bąk (on żydziakiem nie jest na pewno

)