Proud napisał(a):

taa...
lepiej by było tak:
Koko, Koko Tusk idioto,
ceny lecą hen wysoko,
wszyscy razem zaśpiewajmy,
Tuska odwołajmy...
koko, koko, ełor spoko
wtopa z grecją?
ch*j im w oko...
Żenada cala ta "gala"...
|
Miazga
Ogólnie to kobitki były w TVP Info, niestety pani frontmen nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, kto jest selekcjonerem reprezentacji Polski i z rozbrajającą szczerością przyznała, że piłką się nigdy nie interesowała, bo za dużo roboty na gospodarstwie było. Zresztą, jeden ...., czy to będzie koko, czy Liber z Doniem bo to jedna wiocha, jak zawsze w przypadku takich "piosenek". Jedyną, której dało się słuchać to ta tego Sobieskiego, ale panie zmobilizowały całą wieś i teraz mamy hicior
