Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7453
Stary 03.05.2012, 12:48
Proud napisał(a):Wyświetl post
taa...

lepiej by było tak:

Koko, Koko Tusk idioto,
ceny lecą hen wysoko,
wszyscy razem zaśpiewajmy,
Tuska odwołajmy...

koko, koko, ełor spoko
wtopa z grecją?
ch*j im w oko...


Żenada cala ta "gala"...
Miazga

Ogólnie to kobitki były w TVP Info, niestety pani frontmen nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, kto jest selekcjonerem reprezentacji Polski i z rozbrajającą szczerością przyznała, że piłką się nigdy nie interesowała, bo za dużo roboty na gospodarstwie było. Zresztą, jeden ...., czy to będzie koko, czy Liber z Doniem bo to jedna wiocha, jak zawsze w przypadku takich "piosenek". Jedyną, której dało się słuchać to ta tego Sobieskiego, ale panie zmobilizowały całą wieś i teraz mamy hicior
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując