mIcHaL666 napisał(a):

|
Jeden czy dwóch s[rzedanych wychowanków i już się chyba powinno zwrócić.
|
To oczywiste!!!!! Trzeba być Cupialem lub jego przydupasem Bednarzem, aby takie nielogiczne głupoty opowiadać!!!!
Jeśli kibice nie włącza sie w walkę o bazę, to Oni zawsze beda takIe głupoty opowiadać.