Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20626
Stary 03.05.2012, 07:04
mIcHaL666 napisał(a):Wyświetl post
Jeden czy dwóch s[rzedanych wychowanków i już się chyba powinno zwrócić.
To oczywiste!!!!! Trzeba być Cupialem lub jego przydupasem Bednarzem, aby takie nielogiczne głupoty opowiadać!!!!

Jeśli kibice nie włącza sie w walkę o bazę, to Oni zawsze beda takIe głupoty opowiadać.
Odpowiedz cytując