Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54959
Stary 02.05.2012, 14:04
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Melex nie jest przyszłością Wisły, On tutaj nie chce dłużej grać, ma już swoje lata, itp.

Ale 1,2 mln euro to śmieszna oferta.
Rozmawiales z nim
Wiesz o tym ze nie chce grac
Dlaczego ma nie byc przyszloscia Wisły
A ile on to ma lat 28
A ja wszedzie slysze ze powinnismy budowac Wisle na Sobolewskim( w ramach przypomnienia lat 36...)
Odpowiedz cytując