domin_czyzyny napisał(a):

Melex nie jest przyszłością Wisły, On tutaj nie chce dłużej grać, ma już swoje lata, itp.
Ale 1,2 mln euro to śmieszna oferta.
|
Rozmawiales z nim

Wiesz o tym ze nie chce grac

Dlaczego ma nie byc przyszloscia Wisły

A ile on to ma lat 28

A ja wszedzie slysze ze powinnismy budowac Wisle na Sobolewskim( w ramach przypomnienia lat 36...)