Kocur napisał(a):

Przecież to jakaś paranoja - czy ktoś pamięta jakieś poprzednie mistrzostwa w Niemczech, Austrii itp - żeby też zdejmowali czy zasłaniali 
Nie wydaje mi się ...
|
Nawet nazwy stadionów były zmieniane na czas mistrzostw bo nie mogą być z nazwami sponsorów np. Allianz Arena nazywało się FIFA WM-Stadion München.