Watts napisał(a):

A o księdze wieczystej słyszał?
|
słyszał... i rozłożył opcję na czynniki pierwsze...
nr. KW nie dostane od pośrednika, tylko od właściciela (którego nie znam)
jest opcja żeby z UMK z ewidencji gruntów wyciągnąć info. ale czytałem na forum że kiedyś to było możliwe bez podania powodu, ale teraz trzeba złożyć odpowiedni wniosek i czekać na rozpatrzenie.
poza tym nawet jakby napisał podanie i rozpatrzyliby je pozytywnie, to i tak uzyskałbym tylko info i działce i budynku, bez danych osobowych właściciela (ustawa o ochronie prawa osobowych)