Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20627
Stary 30.04.2012, 14:13
Taylor napisał(a):Wyświetl post
Już wszyscy dopisują Legii 3 pkt a ja mówie, że Lechia sprawi niespodzianke i nie przegra.
Na pewno kibicie Lechii będą chceli "pomóc" kibicom Śląska w zdobyciu mistrza. Tego możemy być pewni. Zobaczymy tylko jak piłkarze zagrają w tym jakże ważnym dla Śląska meczu....
Odpowiedz cytując