Taylor napisał(a):

|
Już wszyscy dopisują Legii 3 pkt a ja mówie, że Lechia sprawi niespodzianke i nie przegra.
|
Na pewno kibicie Lechii będą chceli "pomóc" kibicom Śląska w zdobyciu mistrza. Tego możemy być pewni. Zobaczymy tylko jak piłkarze zagrają w tym jakże ważnym dla Śląska meczu....