Yo Yo napisał(a):

|
Czy widzisz jakąś różnicę w grze choćby Jaliensa a Czekaja na korzyść tego pierwszego? Ja nie.
|
Jeśli nie widzisz, to nie powinieneś się chyba wypowiadać.
Nikt się z nich nie naśmiewa. Po prostu Łysy robi z nich nie wiadomo jakie "talenty", a oni nie prezentują jeszcze nawet poziomu ekstraklasowego (pozą Urygą, który coś tam potrafi).
szlaQ napisał(a):

bardziej ich zaboli 2-1 Małecki 90+3
|
Chyba bym z nerwów padł. Jazda z nimi od początku, może wreszcie się otworzą, nie mają raczej czego bronić i osiągniemy ładny rezultat.