Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 30.04.2012, 11:23
Yo Yo napisał(a):Wyświetl post
Czy widzisz jakąś różnicę w grze choćby Jaliensa a Czekaja na korzyść tego pierwszego? Ja nie.
Jeśli nie widzisz, to nie powinieneś się chyba wypowiadać.
Nikt się z nich nie naśmiewa. Po prostu Łysy robi z nich nie wiadomo jakie "talenty", a oni nie prezentują jeszcze nawet poziomu ekstraklasowego (pozą Urygą, który coś tam potrafi).

szlaQ napisał(a):Wyświetl post
bardziej ich zaboli 2-1 Małecki 90+3
Chyba bym z nerwów padł. Jazda z nimi od początku, może wreszcie się otworzą, nie mają raczej czego bronić i osiągniemy ładny rezultat.