crapmaster napisał(a):

wlasnie skonczyl mi sie pol roczny ban
powod: "chce organizowac spotkania osiedli"
rozumiem, ze swoje wielkie grzechy odpokutowalem i mam normalny dostep do forum.
|
Dobre!
Szkoda tylko, że nie zacytowałeś dalszej części, powodu dla którego dostałeś bana. Ale no trudno.
