Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
3021
29.04.2012, 04:04
wlasnie skonczyl mi sie pol roczny ban
powod: "chce organizowac spotkania osiedli"
rozumiem, ze swoje wielkie grzechy odpokutowalem i mam normalny dostep do forum.
DEVILS FANS HOOLIGANS
crapmaster
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crapmaster
Znajdź inne posty napisane przez crapmaster