Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3021
Stary 29.04.2012, 04:04
wlasnie skonczyl mi sie pol roczny ban
powod: "chce organizowac spotkania osiedli"

rozumiem, ze swoje wielkie grzechy odpokutowalem i mam normalny dostep do forum.
DEVILS FANS HOOLIGANS
Odpowiedz cytując