palikot napisał(a):

a skąd wiesz, że nic się nie zmieniło? A może sektory, które były były puste są teraz na przykład wypełnione w połowie?
Będzie ile będzie... co mecz .......icie to samo, a potem okazuje się inaczej. Spokojnie, do 14 w czwartek było 20 tys, ruch w SK jest cały czas, frekwencja będzie dobra.
|
Dlatego wiele sie nie zmienilo, bo prawie zawsze jak jest większa zmiana to piszą ile biletów poszło.. więc pewnie 21-22 tys sa sprzedane. Ale fakt, zdziwie się, jak rekord z Polonii nie zostanie pobity (i na Legii i na Polonii po 24 tys było, ale na Polonii tyle tylko naszych, a Legii 1600 było). Ale i tak zrobili akcje promocyjne i to coś dało, bo w przeszłości dużo większe zainteresowanie zawsze meczami z Legią niż żydami było, z racji tego że dolne okopy trzymali.