Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8509
Stary 29.04.2012, 00:26
palikot napisał(a):Wyświetl post
a skąd wiesz, że nic się nie zmieniło? A może sektory, które były były puste są teraz na przykład wypełnione w połowie?

Będzie ile będzie... co mecz .......icie to samo, a potem okazuje się inaczej. Spokojnie, do 14 w czwartek było 20 tys, ruch w SK jest cały czas, frekwencja będzie dobra.

Dlatego wiele sie nie zmienilo, bo prawie zawsze jak jest większa zmiana to piszą ile biletów poszło.. więc pewnie 21-22 tys sa sprzedane. Ale fakt, zdziwie się, jak rekord z Polonii nie zostanie pobity (i na Legii i na Polonii po 24 tys było, ale na Polonii tyle tylko naszych, a Legii 1600 było). Ale i tak zrobili akcje promocyjne i to coś dało, bo w przeszłości dużo większe zainteresowanie zawsze meczami z Legią niż żydami było, z racji tego że dolne okopy trzymali.
Odpowiedz cytując