domin_czyzyny napisał(a):

widzisz kolego czasy się zmieniają (i dobrze), pamiętasz derby rok temu - można powiedzieć, że były to pokoju i miłości...te z pewnością takie nie będą. Jeśli zamkną nam stadion.... trudno...
Mam w dupie poprawność, na tych derbach będzie zajebiście, widać to po tym jak ludzie się nakręcają, nie ma tutaj też żadnego sportowego podtekstu, my o nic nie GRAMY!!
mecz jest tylko pretekstem do konfrontacji z judovią!!!!! a sportowi fani zobaczą co to znaczy BYĆ KIBICEM WISŁY KRAKÓW
W NIENAWIŚCI WYCHOWANI DO ....
|
Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY !