Acima napisał(a):

|
Liga szkocka czy austriacka liczą niewiele drużyn, ponieważ są to niewielkie kraje. W Szkocji są 4 miasta powyżej 100 tys. mieszkańców, w Austrii 5, a w Polsce 40... Według mnie liga powinna zostać powiekszona do 18 zespołów, a w przyszłości może nawet o kolejne 2 ekipy.
|
Liga powinna mieć tyle zespołów ile jest w stanie spełnić warunki licencyjne. Coś tak jak w NBA czy inny NHL.
Zaś jednym z warunków powinno być zaplecze treningowe i szkolenie młodzieży.