labtec napisał(a):

@WISŁAZWE - dzięki, ale tylko 4 takie bankomaty są w Krk ( przynajmniej tak mówi google )
@brzydki.brzydal - dziękuję również Tobie, ale zależy mi na bankomacie w okolicach dworca pkp / pks
Jestem teraz trochę ' niepełnosprytny ' i bieganie o kulach po mieście jest trochę męczące.
MOŻE KTOŚ INNY POMOŻE ?
|
WBK -tak jak ktoś pisał,dalej możesz wypłacać od 10 zł.
Na pewno znajdziesz bankomaty przy Bagateli i na Rynku (przy wejsciu na Szewską)
Są to bankomaty Euronetu-prowizji też nie zapłacisz.
Bliżej niestety nie wiem.