Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 27.04.2012, 09:37
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie nie jest to takie oczywiste, że nie odpuszczą. Co ich czeka - stadionu nie zbudują w Niecieczy bo nie zapełnią sensownej wielkości obiektu nigdy. Na transfery ich pewnie nie stać za duże. Pograją sezon w ekstraklasie, zbiorą bęcki i spadną więc może lepiej nie napalać się, trochę jak szczerbaty na fabrykę sucharów, tylko skasować co się da i grać, gdzie ich poziom.
Co by nie gadać, mnie tam szkoda corocznie dwukrotnych emocji na derbach.
Ale to możliwe ,że dojdzie do sytuacji, ze powstanie drużyna - fabryka licencji. Bo za rok znowu mogą wygrać drugą ligę i znowu bedą sprzedawać. Bezsensu
WISŁA KRAKOW........