Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16771
Stary 27.04.2012, 08:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A potem płaczą ze nie ma kasy. Co wy na to lemingi? 12 000 premii za tydzień roboty? Dobre słońce .
PISowcy jak rządzili ,lub teraz jak siedzą w opozycyjnych ławach to rozumiem ,że działali/działają charytatywnie ? Już to pisałem ,że na tym ta cała polityka polega ,że chcą sie dorwać do władzy nie po to ,żeby pomóc Polakom ,tylko swoim rodzinom i kumplom obsadzajac ich w ministerstwach, spolkach panstwowych itd. Wszyscy płaczą ,że na wybory chodzi 40% Polaków, że nie ma społeczeństwa obywatelskiego itd. a tak naprawde ta większość co nie chodzi na wybory ma rację bo po co głosować na złodziei ?