Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20496
Stary 26.04.2012, 09:43
Nie mowie ze oni tak grac beda, twierdze tylko ze z taka gra przegrac moga nawet z LKSem, czytanie ze zrozumieniem nie boli
Nie licze ze zagraja podobnie, bo gdybym liczyl to bym postawil spora kase na 3 zwyciestwa.
Mamy tylko jeden punkt przewagi i Ruch bedzie siedzial na plecach do konca ( mam nadzieje ). Slask ma wyjazd do Was i tutaj zgubi punkty, chyba ze Lenczyk wynajal szamana i zmienil druzyne


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując