Nie mowie ze oni tak grac beda, twierdze tylko ze z taka gra przegrac moga nawet z LKSem, czytanie ze zrozumieniem nie boli

Nie licze ze zagraja podobnie, bo gdybym liczyl to bym postawil spora kase na 3 zwyciestwa.
Mamy tylko jeden punkt przewagi i Ruch bedzie siedzial na plecach do konca ( mam nadzieje ). Slask ma wyjazd do Was i tutaj zgubi punkty, chyba ze Lenczyk wynajal szamana i zmienil druzyne
