Niestety u mnie już nie przekracza. Dawniej to były Derby. Teraz co? Gdzie te czasy jak np. barak 6, czy "Każdy to przyzna, izrael wasza ojczyzna" śpiewało 3/4 stadionu. gdzie te czasy co nie dało się podejść do kraty, bo taki żar leciał od palących się szalików. Teraz przyśpiewki czy to polityczne, czy na parchatych śpiewa co drugi- i to na młynie (licząc całą C). Ot poprawność polityczna...
