Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.04.2012, 14:27
palikot napisał(a):Wyświetl post
17000 było w niedziele, dziś mamy środe




Z jednej strony racja, a z drugiej, będzie brak jedynego meczu w sezonie, gdzie korba przekracza górną granicę przyzwoitości czyli coś co lubię
Niestety u mnie już nie przekracza. Dawniej to były Derby. Teraz co? Gdzie te czasy jak np. barak 6, czy "Każdy to przyzna, izrael wasza ojczyzna" śpiewało 3/4 stadionu. gdzie te czasy co nie dało się podejść do kraty, bo taki żar leciał od palących się szalików. Teraz przyśpiewki czy to polityczne, czy na parchatych śpiewa co drugi- i to na młynie (licząc całą C). Ot poprawność polityczna...
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 25.04.2012 o godz. 14:32.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."