michael napisał(a):

Kto ma przyjść to przyjdzie.
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe.
Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ!
|
17000 było w niedziele, dziś mamy środe
DevilMayCry napisał(a):

Zgadzam się z Kocurem. Nie będę żałować, że ten "zespolik" spadnie. W końcu już na to zasłużył kilkakrotnie...
Nie możecie sobie tego wyjaśnić w cztery oczy?
|
Z jednej strony racja, a z drugiej, będzie brak jedynego meczu w sezonie, gdzie korba przekracza górną granicę przyzwoitości czyli coś co lubię
