Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.04.2012, 13:49
michael napisał(a):Wyświetl post
Kto ma przyjść to przyjdzie.
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe.
Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ!
17000 było w niedziele, dziś mamy środe


DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z Kocurem. Nie będę żałować, że ten "zespolik" spadnie. W końcu już na to zasłużył kilkakrotnie...

Nie możecie sobie tego wyjaśnić w cztery oczy?
Z jednej strony racja, a z drugiej, będzie brak jedynego meczu w sezonie, gdzie korba przekracza górną granicę przyzwoitości czyli coś co lubię
Ostatnio edytowane przez palikot : 25.04.2012 o godz. 13:53.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰