Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20477
Stary 24.04.2012, 12:38
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Nie no, wybacz, ale w porównaniu do tegorocznego mistrza, to my rok temu tytuł wywalczyliśmy w pięknym stylu.
hehe, coś w tym jest - tak sobie zaglądnąłem do statystyk i na wiosne już teraz mieliśmy mistrza, z bilansem 8-2-2.
Dziś najbliższa tytułowi Legia na 3 mecze przed końcem ma wiosenny bilans 4-4-2
Gdzie nie pisze tego by się podniecać tym(bo nie ma czym) czy dyskredytować Warszawiaków, ale jak Legia zdobędzie ten tytuł, to w jeszcze słabszym stylu niż my rok temu.

Teoretycznie wszystko się powinno rozstrzygnąć w przed ostatniej kolejce, jeśli oczywiście w tej się nikt nie potknie(bardziej obstawiał bym Ruch bo ŁKS nie odpuści a Jaga na wyjazdach to koszmar)

Natomiast co cieszy, to to ,że choć ciężko podejrzewać ligę o 100% czystość, to jednak w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia.Skończyły się wielkie serie gdzie grając chujnie i tak się wygrywało bo albo sędzia drukował albo (częściej) przeciwnik się podkładał.
Kilka lat temu to taki mecz parchy-Widzew to 100% jedynka - dziś 'walka' o utrzymanie to faktycznie wygląda jak walka o to kto chce spaść
Mistrza też 'nie ma komu'
Ruch się trochę zaciął, Legia gra słabo a nawet Śląsk który gra tragicznie, ma jeszcze szanse na tytuł.

Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Czyżby poniedziałkowe derby nie były ostatnimi w najbliższych latach?

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html
Jestem za - wtedy ich kurestwo sięgnęło by szczytu, choć wydaje się że większe i tak być nie może.

ps. na takie 'derby' to jakbyśmy grali w ich markecie to trza by całą pulę Unii przekazać i liczyć że coś nam skapną bo to de facto ich takie pseudo derby by były
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 24.04.2012 o godz. 13:49.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując