Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 23.04.2012, 22:28
fqqs napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem

moglbys rozwinac? moze za głupi jestem
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.


A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.04.2012 o godz. 22:32.