fqqs napisał(a):

nie rozumiem
moglbys rozwinac? moze za głupi jestem
|
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.
A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.