Pablo84 napisał(a):

szansa akurat na puchary jest całkiem duża.Zobacz na terminarz.Jeśli Legia zwycięży Koronę a Lech zremisuje z Polonią, to będzie można całkiem realnie myśleć o pucharach. (oczywiście przy założeniu, że my wszystko wygramy).
E:
Kłopot może być z Amicą, bo ciężko by przegrała z Podbeskidziem lub Widzewem, ale za to Polonia ma ciżki mecz z Zagłębiem Lubin.
Skoro final pucharu polski jest między 2 pucharowiczami, to chyba 4 miejsce w lidze też gwarantuje puchary- a do tego tracimy 5 pkt.
|
Jedyna szansa na awans do pucharów to co najwyżej kosztem Śląska. Legia, Ruch i Lech będą w pierwszej trójce.
domin_czyzyny napisał(a):

|
jak można w ogóle dywagować na ten temat. TO JEST MECZ O ŚMIERĆ I ŻYCIE. I tak powinni w nim grac kopacze.
|
Ależ oczywiście, że można. Od tego jest forum. A od takiej napinki może żyłka pęknąć więc wyluzujmy. W derbach gramy z Cracovią, która jest pośmiewiskiem Ekstraklasy. Więc spokojnie... bez nerwów
