Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 23.04.2012, 11:34
szansa akurat na puchary jest całkiem duża.Zobacz na terminarz.Jeśli Legia zwycięży Koronę a Lech zremisuje z Polonią, to będzie można całkiem realnie myśleć o pucharach. (oczywiście przy założeniu, że my wszystko wygramy).

E:
Kłopot może być z Amicą, bo ciężko by przegrała z Podbeskidziem lub Widzewem, ale za to Polonia ma ciżki mecz z Zagłębiem Lubin.

Skoro final pucharu polski jest między 2 pucharowiczami, to chyba 4 miejsce w lidze też gwarantuje puchary- a do tego tracimy 5 pkt.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 23.04.2012 o godz. 11:44.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/