kacpaw91 napisał(a):

|
Praktycznie masz rację, ale w teorii nie do końca. Zakładając sensacyjny scenariusz, że Wisła, Śląsk, Legia i Lech mają 49 punktów i pozostałe drużyny mają mniej, liderem jest Wisła. W bezpośrednich spotkaniach ma 3 pkt więcej (11) niż Legia (8). Oczywiście taka kombinacja wyników jest wręcz nieprawdopodobna. (...)
|
No cóż myślałem, że to ja jestem niepoprawnym fantastą ale są lepsi

Ale fakt, humor mi poprawiłeś!